Gönüllü Kadromuz

Gönüllü Kadromuz

NOADI SOYADIGÖREVİ
1Süleyman ŞahinBaşkan - Genel Koordinatör
2Mehmet ÇiçekBaşkan Yrd.- Genel Koordinatör - Etkinlik Sorumlusu -Üye Destek Ekibi - Etkinlikler Komitesi - Sosyal Medya
3Osman YaşarYönetim Kurulu Üyesi
4Orhan YıldızYönetim Kurulu Üyesi - Sayman - Kültürel Etkinlikler Sorumlusu
5Özgür AvcıYönetim Kurulu Üyesi - Oryantiring Kulüp Sorumlusu - Kurumsal ilişkiler sorumlusu
7Serdar KarataşYönetim Kurulu Üyesi - İdari İşler Sorumlusu - Üye Destek Ekibi - Sosyal Medya Sorumlusu
8Toprak ErolDağcılık Kulübü Sorumlusu - Etkinlik Sorumlusu - Üye Destek Ekibi - Sosyal Medya
9Ercan AlbayrakDağcılık Kulübü Sportif Direktörü - Etkinlik Sorumlusu
10İbrahim AkçayDağcılık Spor Kulübü Antrenörü
11Hanife ÇatalOryantiring Spor Kulübü Teknik Direktörü
12Atilla SürmeliOryantiring Spor Kulübü Antranörü
13Ahmet BiliciDağcılık Spor Kulübü Takım Kaptanı
14Cem Erol Etkinlik Sorumlusu - Yürüyüş Lideri
15İlgar Alisuleymani Etkinlik Sorumlusu - Yürüyüş Lideri
16Mehmet Çoban Etkinlik Sorumlusu - Yürüyüş Lideri
17Kürşat Karkın Etkinlik Sorumlusu - Yürüyüş Lideri
18Şükrü Gün Etkinlik Sorumlusu - Yürüyüş Lideri
19Mürsel Bilir Etkinlik Sorumlusu - Yürüyüş Lideri
20Gülşen Mutlu Etkinlik Sorumlusu - Yürüyüş Lideri - Etkinlikler komitesi üyesi - Üye Destek Ekibi
21Deniz KundakcıOryantiring Takım Kaptanı
22H.Pınar Çetin Etkinlik Sorumlusu - Yürüyüş Lideri
23Kaan EzikOryantiring Takımı Şube Sorumlusu
25Ömer Kaya Etkinlik Sorumlusu - Yürüyüş Lideri - Etkinlikler komitesi üyesi
26Kenan BayrakçıOryantiring Takım kaptanı - Harita Uzmanı
28Ruşen BozdağEtkinlik Sorumlusu
29Taner Erdem Etkinlik Sorumlusu - Yürüyüş Lideri - Etkinlikler komitesi üyesi -Üye Destek Ekibi -
30Vahid Salmani Etkinlik Sorumlusu - Yürüyüş Lideri
31Oğuz Tekeraslan Etkinlik Sorumlusu - Yürüyüş Lideri - Etkinlikler Komitesi - Sosyal Medya
32Sinem Kaynar Etkinlik Sorumlusu - Yürüyüş Lideri
33Büşra AşçıoğluDernek Sekreteri
34Umut KurtoğluDağcılık takım kaptanı
35Ali Serkan BandurDağcılık takım kaptanı
36Fatih ÜşengeçoğluDağcılık takım kaptanı
37Niğmet SarpDağcılık takım kaptanı
38Sadi ÖzvardarDağcılık takım kaptanı - Yürüş lideri
39Bülent ÇınarDağcılık takım kaptanı
40Özgür KeskinDağcılık takım kaptanı
41Emra ZenginBisiklet Takım Kaptanı
42Mehmet Ali TezcanBisiklet Takım Kaptanı
42Şeyda ÖztürkBisiklet Takım Kaptanı
43Nazmi SanBisiklet Takım Kaptanı
44Emre KapukayeKoşu Takım Kaptanı
45Nazlı KaynakKoşu Takım Kaptanı
46Ayfer RefyaArka Ofis - Depo Sorumlusu
47Semra TosunArka Ofis